ЦСКА-София завърши 0:0 с украинския шампион Шахтьор Донецк

Шахтьор

Отборът на ЦСКА-София направи равенство 0:0, срещу украинския шампион Шахтьор (Донецк) в третата си контролна среща по време на подготвителния лагер в Австрия.

„Армейците“ изиграха равностоен мач срещу осминафиналиста в Шампионска лига през изминалия сезон и създадоха добри ситуации за гол, които обаче не успяха да оползотворят и така се стигна до равенството с украинския гранд, съобщава официалният сайт на клуба.

Наставникът на „червените“ Нестор Ел Маестро не направи промени на полувремето

След 66-та минута в игра се появиха последователно Валентин Антон (Кирил Десподов), Тиаго Родригес (Рубен Пинто), Едвин Джеси (Никола Колев), Александър Дюлгеров (Стивън Перейра) и Борис Секулич (Ангел Лясков).

Извън групата останаха Витаутас Черниаускас, Данте Стипица, Фернандо Каранга, Енрике Рафаел, Стойчо Атанасов, Жанио Бикел, Жоржиньо, Пламен Гълъбов и Жеферсон Телес. Каранга и Енрике все още не са готови за игра, Стойчо Атанасов получи контузия и отпадна за всички контроли в Австрия. Бикел, Жоржиньо, Гълъбов и Жеферсон получиха почивка.

В последната си контрола на австрийска земя ЦСКА ще се изправи срещу датския Брьондби. Двубоят е в понеделник (2 юли) от 19:00 часа на стадиона в град Кирхбихл.